Didžioji Žiemos saulėgrįžos Gongų nakties ceremonija Laumžirgių Žemėje!

Didžioji Žiemos saulėgrįžos Gongų nakties ceremonija Laumžirgių Žemėje!

Home / News / Didžioji Žiemos saulėgrįžos Gongų nakties ceremonija Laumžirgių Žemėje!

Kada: Gruodžio 21/22 d.
Vieta: ASHTAR HALL retrito centre “Laumžigių Žemė” (25 km nuo Vilniaus)

Mielieji,
vėl jus kviečiame į Laumžirgių Žemę praleisti su mumis magišką naktį sakraliuose garsuose!

Laikas iki šv. Kalėdų ypatingai stiprus energetiškai ir tinkantis apsivalymui. Būtent todėl šiuo laikotarpiu mūsų senuoliai pasninkavo, valė tiek kūnus, tiek sielą. Žiemos saulėgrįžos metas – tai virsmas gamtoje, kurios dalimi esame ir mes.
Kviečiame jus drauge švęsti visą naktį gongų garsuose – kosminės lopšinės metu medituoti, kontempliuoti, ilsėtis, tiesiog būti su viskuo kas virpa mumyse.


Vakaro programa:

20.00 – 21.00 val. – Svečių atvykimas, registracija. Pasiruošimas nakčiai.

21.30 – 22.30 – Apsijungimas Didžiajame Rate. Dėkingumo ritualas.

23.00 – 24.00 – Sakralaus Garso gongų maudynės (groja Alicija ir Ričardas). Šią valandą gongai skambės intensyviau.

24.00 – 8.00 – Gongų nakties šventimas (Kosminė gongų lopšinė).

8.00 – Švelnus prabudimas.

9.00 – Pusryčiai (tiems kas užsako iš anksto).

* Programa gali neženkliai keistis

INDĖLIS

Dalyvavimo mokestis: 35 eur.

Papildomai: pusryčiai 4 eur.

Vaikai: nerekomenduojame dalyvauti su mažais vaikais, tačiau galite teirautis asmeniškai.

Kaip registruotis:
Mums patogiausia, jei registruojatės el. paštu: info@menasbuti.lt.
Informacija pasiteiravimui tel. 868785625 (Alicija), 863102773 (Lukas).
Besiregistruojant parašykite: savo vardą, pavardę, dalyvių skaičių, tel. numerį ir ar pusryčiausite.

Prisijunkite prie renginio fejsbuke: https://www.facebook.com/events/296084841110571/?active_tab=aboutTen skelbsime aktualią informaciją, taip pat apie TRANSFERIUS..

Sąskaitą apmokėjimui (mokėkite tik kuomet gausite mūsų laišką, kad esate užregistruoti):
Banko duomenys pavedimui:
Swedbank AB
Sąskaitos nr LT31 7300 0100 9543 5179
Gavėjas: Alicija Eiliakas
Mokėjimo paskirtis: Gongų naktis
__________________________

Daugiau apie vietą:
Laumžirgių Žemės neieškokite žemėlapiuose, šis pavadinimas nėra (dar) oficialus :) Randasi mūsų retrito centras netoli Pikeliškių gyvenvietės.
Retrito centrą kuriame jau kelis metus ir šiemet jo statybos jau eina į pabaigą. Nors ne viskas yra baigta, statybos ir remontai tebevyksta, pas mus jau yra labai gražu! Šiuometinės stovyklos tikslas yra ne tik sakralaus garso ir judesio praktikos – kartu su mūsų draugais, kolegomis ir mokiniais kursime mūsų Gongų šeimos namus. Tai bus vieta, kurioje vyks nuostabus muzikiniai, meditaciniai ir terapiniai renginiai ir Didžioji Gongų nakties ceremonija taps savotišku neoficialiu atidarymu. Tapkite jo dalimi!

__________________________

KAIP NUVYKTI Į LAUMŽIRGIŲ ŽEMĘ

Koordinatės:
https: https://www.google.com/maps/place/54%C2%B053’34.9%22N+25%C2%B016’27.9%22E/@54.8935036,25.2646325,14z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d54.893035!4d25.274413

Kaip nuvykti (aprašymas): Išvažiuokite į Molėtų plentą *kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto (HBM, Armenų virtuvė ir kt), sukite į kairę (kelrodis į Paberžė). Važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukame į dešinę (Dvaro g.). Važiuojame visą laiką tiesiai, pravažiuojame Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę. Ten laikuose pamatysite naują rudai-baltą namą (su adresu Dvaro 71), pravažiuojate jį ir pamatysite baltą transformatorinę. Prie jos sukite į kairę, važiuokite 300 m ir jau esate Laumžirgių Žemėje :) Parkuokitės PARKINGE ir eikite tilteliu salės link.
Ant pagrindinių posūkių pastatysime medinius ženklus su laumžirgiais, būkite dėmesingi

________________________
Daugiau apie Gongų naktį

Tai visos nakties šventimas gongų garsuose.. Dalyviai guli/miega/medituoja visą naktį švelniai ošiant gongams. Pirmą pudžos valanda intensyvesnė – Garso meditacija groja Alicija ir Ričardas. Vėliau grojantys keičiasi ritualiniu būdu.
Buvimas garse tokios ceremonijos metu giliai veikia mus visuose lygmenyse, paliečia giliausias mūsų sielos stigas, valo, suteikia įkvėpimo, praplečia sąmonę.

KAIP PASIRUOŠTI:

Jums reikės minkšto “guolio”, kad išmiegotumėte patogiai visą naktį. Jums reikalingas bus minkštas paklotėlis, pledas arba miegmaišis, pagalvėlė.
alėje turime daug patogių čiužinių, galime juos skirti tiems, kas neturės savo arba kaip papildomą.
Gong Pudža vyks šiltoje, jaukioje ir labai erdvioje salėje. Yra keli WC ir netgi dušai (galite pasiimti rankšluostį).
Drabužiai – patogūs, pagal savo poreikį. Turėkite kojinaites ar naminę avalynę būti salėje, lauko avalynę pagal orus. Verta turėti savo gertuvę.
Prie salės yra virtuvėlę, joje visą laiką bus karšto vandens arbatai.

Apie vedančiuosius:

Alicija ir Ričardas Eiliakai – garso terapeutai, gongų meistrai, gydančio garso ir judesio studijos „Menas Būti“ ir retrito centro Laumžirgių Žemė įkūrėjai, garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse. Virš dešimt metų pora intensyviai žengia Holistinio garso keliu: groja Gongų maudynių sesijas, garso keliones ir meditacijas, Garso misterijų koncertus, veda seminarus ir mokymus daugelyje Europos šalių. Garso terapijos mokėsi pas geriausius šios srities mokytojus, kaip Don Conreaux, Tom Soltron Czartoryski, Pratibha de Stoppani, Jill Pierce ir kiti. Šiuo metu jau šimtai jų mokinių it pasekėjų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Anglijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje tęsia šį įkvepianti Kelią, besidalinant sakraliuoju Gongo garsu, nešančiu Taikos ir Apsijungimo žinią.